דלתא - בית לתכנון פיננסי

הנו Family Office המתמחה בהשקעות ובניהול סיכונים.
החברה בונה ללקוחותיה תכנונים פיננסים מקיפים, ומלווה אותם בדרכם הכלכלית במשך שנים רבות, עד גיל 120 – ברגעים השמחים והטובים, וגם באלו המאתגרים.
אנו בדלתא פועלים מתוך תפיסה הוליסטית וכוללת; המומחים שלנו בוחנים את כלל ההשקעות, התוכניות והביטוחים של כל לקוח, וכן את מטרותיו ויעדיו, ובוחרים את המוצרים המתאימים ביותר עבורו מבחינת היבטי מיסוי, רמות סיכון, תשואות וכמובן עלויות.
היותנו חברה ותיקה עם ניסיון מצטבר של עשרות שנים, מבטיח ללקוחותינו יציבות, ניסיון רב וחוסן כלכלי. לצד זאת, אנו מציעים מסלולי השקעה וביטוח של כל החברות הפועלות בשוק, כך שכל לקוח יזכה לתוכניות המתאימות והמשתלמות לו ביותר.
אנו פועלים בשילוב של ידע, חדשנות ושירות מצוין; לאורך כל הדרך אנו מספקים ללקוחותינו דיווח ובקרה שוטפים, תוך שימוש בעזרים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף. המתכננים הפיננסים שלנו מעורים היטב בכל שינוי ומגמה בשוק, עובדים מול הגופים המתקדמים ביותר – ומציעים את הקופות והמוצרים המשתלמים ביותר.

מי אנחנו

את דלתא מנהלים במשותף אייל שוורץ וליאור לוזון, שהינם בעלי ניסיון של עשרות שנים בשוק ההון והביטוח בישראל. לאחר שסיימו את תפקידם האחרון באקסלנס נשואה, ייסדו אייל וליאור את דלתא – בית לתכנון פיננסי, במטרה ליישם את שיטות העבודה המתקדמות והמתודולוגיות שפיתחו בתקופת עבודתם באקסלנס, תוך מתן אפשרות ללקוח לקבל את הפתרונות המתאימים לו ביותר בין שלל הכלים והמוצרים הפיננסים המוצעים בשוק. ביחד עם צוות מתכננים פיננסים מיומנים, השניים מגשימים מדי יום את החזון שלמענו הוקמה החברה:
לדאוג ולוודא שכספם ועתידם הפיננסי של לקוחותינו
מטופלים באופן המקצועי, הנכון והמשתלם ביותר