השקעות אלטרנטיביות חכמות

האם יש ברשותכם סכומי כסף משמעותיים שברצונכם להשקיע בצורה חכמה יותר ? האם אתם חשים שתיק ההשקעות שלכם אינו מגוון מספיק ? האם אתם מכירים את ההשקעות האלטרנטיבות החכמות הקיימות כיום בשוק ההון ?
אנו בדלתא – בית לתכנון פיננסי נענה על כל השאלות הללו (ואחרות) – ונדאג לספק לכם את מלוא המידע והסיוע לבחירת ההשקעה האלטרנטיבית החכמה ביותר. זאת, תוך ראייה הוליסטית הלוקחת בחשבון את כלל תוכניות החיסכון ומסלולי ההשקעה שלכם – ואת צרכיכם הספציפיים.
מומחי ההשקעות שלנו בחנו בחינה מעמיקה את קרנות ההשקעה, הנדל”ן והגידור הקיימות בשוק, ואת הממצאים הם יציגו בפניכם ויבחרו יחד עמכם את ההשקעות הנכונות ביותר.
גם לאחר ההשקעה בקרנות, מומחי ההשקעות שלנו ילוו אתכם ויבצעו בקרה שוטפת על ניהול הקרן.

מה כוללות השקעות אלטרנטיביות חכמות?
קרנות גידור (Hedge Fund); קרנות השקעה פרטיות ((Private Equity; קרנות נדל”ן (REIT) – כל הכלים הללו נחשבים להשקעות אלטרנטיביות חכמות המיועדות ללקוחות אמידים המעוניינים לגוון את תיק ההשקעות שלהם. כל אחד מהמוצרים הללו זוכה בשנים האחרונות לפופולריות גוברת, בזכות התשואות הגבוהות שהם מספקים (אל מול סביבת ריבית נמוכה בארץ ובעולם, שבגינה השקעות סולידיות ומסורתיות יותר מתקשות להניב תשואות).
העניין הגובר מצד לקוחות בעלי הון גרם לכניסה גוברת של המוצרים הללו לשוק ההשקעות המקומי, כך שהגיוון והמבחר בענף זה גדלים כל הזמן.
חשוב להדגיש כי במרבית הקרנות ישנם תנאי סף לכניסה להשקעה – רף השקעה של סכום מינימלי או השקעה הפתוחה רק ל”לקוחות כשירים” – בעלי הון מינימלי המוגדר בתנאי הקרן.

במסגרת תהליך ההשקעות האלטרנטיביות החכמות אנו:
• עורכים בדיקה מקיפה של כלל תיקי ההשקעות ותוכניות החיסכון שלכם ובוחנים התאמה להשקעות אלטרנטיביות חכמות
• מבצעים אופטימיזציה: מזהים השקעות אלטרנטיביות חכמות בארץ ובחו”ל, בודקים עלויות ותשואות ומחפשים מסלולי השקעה חדשים ואטרקטיביים
• מתכננים את ההשקעה הנכונה ביותר לכם ולמשפחתכם, כך שתהלום את הצרכים שלכם לטווח הבינוני והארוך ותספק לכם תשואות גבוהות אל מול סביבה של ריבית נמוכה
• מבצעים מעקב ובקרה – ומעדכנים אתכם בדוחות מפורטים לגבי תוצאות הקרנות שבחרתם להשקיע בהן

קראו על שיטת חמשת השלבים שלנו

היתרונות שלנו
ראייה הוליסטית והתאמה אישית: כבית לתכנון פיננסי המספק ללקוחותיו פתרונות מלאים, אנו בוחנים את אפיקי ההשקעה האפשריים בארץ ובעולם, קובעים יחד עמכם מטרות ברורות ובוחרים ביחד את המוצר המתאים לכם ביותר
זמינות: אנו תמיד זמינים עבורכם לכל שינוי, בקשה, שאלה או עדכון
שקיפות: אנו מחויבים לעשות את הטוב ביותר בשבילכם – ולבחור עבורכם את המוצרים הפיננסיים המתאימים והמשתלמים ביותר
חדשנות: הצוות של דלתא – בית לחיסכון פיננסי, המתמחה בניהול השקעות, מבצע באופן קבוע בקרה על כל מסלולי ההשקעה והתשואות, תוך שימוש בעזרים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף

מילון מקוצר למשקיע החכם
מהי קרן גידור? קרן השקעה העושה שימוש בכלים פיננסיים מורכבים, במטרה למקסם את סיכוייה לרווח. בניגוד לקרן נאמנות רגילה, שמשקיעה בדרך כלל באפיקי השקעה סולידיים כמו איגרות חוב, קרן גידור נחשבת למסלול השקעה נועז יותר – העשוי להניב תשואות גבוהות באופן משמעותי.
אחד האמצעים שקרנות הגידור משתמשות בו הוא שימוש בכלים פיננסיים מתוחכמים, המאפשרים להן לרשום רווח גם כאשר השוק נמצא בירידה. בעשור האחרון, קרנות הגידור הפכו לפופולריות במיוחד, משום שחלק ניכר מהן רשם תשואה גבוהה ויציבה ביחס למסלולים אחרים בשוק ההון העולמי.
מהי קרן השקעות פרטית? קרן שמטרתה לבצע השקעות בחברות שונות, שמנהל אדם פרטי או חברה שהוקמה למטרה זו. רוב קרנות ההשקעה הפרטיות כוללות איש עסקים או קבוצה של אנשי עסקים, הפועלים לגיוס כסף בשוק ההון, מבנקים וממשקיעים פרטיים אמידים – במטרה להשקיע בחברות כלכליות ולהשביחן. תקופת הפעילות של הקרן מוקצבת מראש לתקופה של כמה שנים, ולאחר שהיא נסגרת מתחלקים המשקיעים בה ברווחים בהתאם לחלקם היחסי בקרן.
מהי קרן נדל”ן? קרן להשקעה בנכסי נדל”ן מניב, המוכרת גם בשם קרן ריט (REIT – Real Estate Investment Trust). קרן נדל”ן רוכשת נכסים מסחריים, בנייני משרדים ובנייני דירות למגורים במטרה להשכיר נכסים לטווח ארוך. קרנות נדל”ן נסחרות בבורסה והן נחשבות לאפיק השקעה מוצלח בשל הסיבות הבאות: רמת סיכון נמוכה, היכולת להעריך מראש את התשואה המוערכת והעובדה שהן מחלקות את רווחיהן כדיבידנד באופן קבוע.