פוליסות חיסכון

היכן מנוהלות רוב ההשקעות שלכם?
האם אתם מכירים את האלטרנטיבות הקיימות לניהול כספים שלא באמצעות הבנק? האם אתם רוצים לחסוך את עמלות הבנק? האם אתם רוצים ליהנות מריבית דריבית על הכסף שלכם, ומדחיית מס רווחי הון למועד המשיכה בלבד?
אנו בדלתא – בית לתכנון פיננסי נענה על כל השאלות הללו (ואחרות) – ונדאג להתאים לכם את ההשקעה הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם. צוות המתכננים הפיננסים שלנו, המתמחה בניהול השקעות, פועל על פי ראייה הוליסטית הלוקחת בחשבון את כלל התוכניות הפיננסיות שלכם – ואת צרכיכם הספציפיים.

מהי פוליסת חיסכון?
פוליסת חיסכון הנה חיסכון נזיל לטווח קצר עד בינוני – במסלול של פוליסת ביטוח אולם ללא אלמנט ביטוחי – המתאימה לכל לקוח בכל גיל.
הפוליסה מנוהלת על ידי חברת ביטוח או בית השקעות, בדומה לקופת גמל ובמגוון רחב של מסלולי השקעה. בניגוד לתיק השקעות, בפוליסת חיסכון הלקוח אינו משלם עמלות לבנק כגון עמלות קנייה, מכירה ודמי משמרת, אלא אך ורק דמי ניהול ידועים וקבועים מראש לבית ההשקעות. בנוסף, הלקוח נהנה מדחיית מס רווחי הון למועד המשיכה, מה שמקנה לו רווחי ריבית דריבית על הכסף.
חיסכון בפוליסה יכול להתבצע באמצעות הפקדות חודשיות שוטפות וגם באמצעות הפקדה חד-פעמית. כספי הפוליסה נזילים בכל עת עבור הלקוח.
פוליסת חיסכון מהווה תחליף לחיסכון בבנק, והיא בעלת יתרונות רבים מבחינת עלויות, מס נדחה ואפשרויות השקעה שאינן קיימות במוצרים אחרים כגון נכסים בלתי סחירים (נדל”ן וקרנות השקעה).
לחוסכים מבוגרים, שנולדו לפני שנת 1948, קיים פטור ממס רווחי הון עד תקרת רווחים של כ 13,320 ₪ בשנה ליחיד ו-16,320 ₪ בשנה לזוג.

במסגרת תהליך התאמת פוליסת חיסכון אנו:
עורכים בדיקה מקיפה של כלל ההשקעות והתוכניות הפיננסיות שלכם
מבצעים אופטימיזציה: בוחנים את כלל הנכסים שלכם ומרכיבים את התוכנית הנכונה ביותר עבורכם ביחס להשקעות הקיימות
מתכננים את פוליסת החיסכון המתאימה לכם ביותר, כך שתכלול את התשואה הגבוהה ביותר, בעלויות המשתלמות ביותר