ייעוץ פרישה

דלתא - בית לתכנון פיננסי

האם אתם מוכנים מבחינה פיננסית ליום שלאחר היציאה לפנסיה? האם אתם מודעים לכל הטבות המס שאתם זכאים להן לאחר הפרישה? האם אתם יודעים מה גובה המס שתשלמו על הפנסיה או על כספי הפיצויים שלכם?
אנו בדלתא – בית לתכנון פיננסי מתמחים בכל הקשור לתכנון כלכלי לאחר הפרישה לפנסיה; המתכננים הפיננסים שלנו יספקו לכם את מלוא הפרטים והייעוץ באשר ליום הפרישה – ולהשפעות השונות של הסיטואציה החדשה הזו על חייכם. זאת, תוך ראייה הוליסטית, הלוקחת בחשבון את כלל הביטוחים, התוכניות הפיננסיות, והצרכים הכלכליים והמשפחתיים שלכם.

מה כולל ייעוץ פרישה?

פגישת היערכות והתייעצות לקראת הפרישה מהעבודה; תמיכה והכנה כלכלית ומנטלית לסיטואציה החדשה בחיים; ייצוג מול המעסיק, מס הכנסה, ביטוח לאומי, סוכני הביטוח ויועצי ההשקעות במטרה לבחון את כל האפשרויות העומדות בפניכם; ניתוח תוכניות הפנסיה ופוליסות הביטוח שלכם, תוך התמקדות בנושא היבטי המס; תכנון של מקורות ההכנסה לאחר הפרישה; ליווי אישי לאחר הפרישה.

במסגרת תהליך ייעוץ פרישה אנו:

עורכים בדיקה מקיפה

של כלל התוכניות הקיימות, קרנות הפנסיה ותוכניות החיסכון

מבצעים אופטימיזציה

מאתרים את הטבות המס ומתאימים את התוכנית הנכונה והמשתלמת עבורכם, מוזילים עלויות ומבטלים ביטוחים לא הכרחיים

מתכננים מסלול פרישה

המותאמים לכם באופן אישי, כך שיהלמו את הצרכים שלכם לטווח הארוך והבינוני, ויאפשרו לכם להמשיך את חייכם בביטחון כלכלי

מבצעים מעקב ובקרה שוטפים

ומעדכנים אתכם בדוחות מפורטים לגבי תשלומי הפנסיה והחסכונות השונים שברשותכם

היתרונות שלנו

התאמה אישית תוך ראייה הוליסטית

כבית לתכנון פיננסי המספק פתרונות מלאים, ומתמחה בייעוץ ובמתן פתרונות לגמלאים, אנו בוחנים את כל המוצרים הפיננסים שברשותכם, ואת המטרות שלכם, תוך התייחסות לכלל היבט בפרישה – כלכלי, מיסויי ופנסיוני

זמינות תמידית ופתרון מהיר

לכל בקשה, שאלה ורצון

שקיפות ואובייקטיביות

אנו מחויבים לעשות את הטוב ביותר עבורכם – ולבחור את המוצרים המתאימים והמשתלמים ביותר

חדשנות

הצוות של דלתא – בית לחיסכון פיננסי מבצע באופן קבוע בקרה על מסלולי החיסכון, דמי הניהול והתשואות, תוך שימוש בעזרים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף