קרנות השתלמות

דלתא - בית לתכנון פיננסי

האם יש ברשותכם קרן השתלמות? האם כדאי למשוך את הכספים מקרן ההשתלמות לאחר שש שנים, או שמוטב להמשיך להזרים אליה כספים? האם דמי הניהול והעמלות שאתם משלמים בקרן ההשתלמות הוגנים?
אנו בדלתא – בית לתכנון פיננסי נענה על כל השאלות הללו (ואחרות) – ונדאג להתאים לכם את קרן ההשתלמות הנכונה ביותר עבורכם. צוות המתכננים הפיננסים שלנו פועל על פי ראייה הוליסטית הלוקחת בחשבון את כלל הביטוחים והתוכניות הפיננסיות שלכם – ואת צרכיכם הספציפיים.

במסגרת תהליך התאמת קרן השתלמות אנו:

עורכים בדיקה מקיפה

של כלל ההשקעות, תוכניות החיסכון והרכיבים הפנסיוניים שלכם

מבצעים אופטימיזציה

מאתרים עלויות מופרזות והשקעות מסוכנות – ומחפשים את מסלולי ההשקעה ואת שיטת הניהול הנכונה עבורכם (ניהול אקטיבי או פאסיבי באמצעות מדדים).

בוחרים קרן השתלמות

בעלת ביצועים טובים לאורך זמן, כך שתענה על כל הצרכים שלכם, במחיר הנכון והמשתלם ביותר עבורכם

מבצעים מעקב ובקרה

ומעדכנים אתכם בדוחות מפורטים

היתרונות שלנו

התאמה אישית תוך ראייה הוליסטית

כבית לתכנון פיננסי המספק פתרונות מלאים, אנו בוחנים את כל אפיקי ההשקעה ואת המטרות שלכם לפני בחירת קרן ההשתלמות

זמינות תמידית ופתרון מהיר

לכל בקשה, שאלה ורצון

שקיפות ואובייקטיביות

אנו מחויבים לעשות את הטוב ביותר עבורכם – ולבחור את המוצרים המתאימים והמשתלמים ביותר

חדשנות ועדכניות

הצוות של דלתא – בית לתכנון פיננסי יבצע עבורכם באופן קבוע בקרה של כל מסלולי ההשקעה, דמי הניהול והתשואות, תוך שימוש בעזרים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בענף

קרנות השתלמות – חשוב לדעת

קרנות השתלמות הפכו בשנים האחרונות לאחד הכלים האפקטיביים ביותר לחיסכון לטווח בינוני. למעשה, מדובר ככל הנראה באפיק ההשקעה הטוב ביותר בשוק ההון הישראלי – בעיקר בזכות הפטור ממס על רווחי הון – הטבה שלא קיימת במסלולים אחרים. זאת, בנוסף להטבות המס הקיימות בעת ההפקדה.
הנהנים העיקריים מהמוצר הפיננסי המעולה הזה הם שכירים, שמפרישים לקרן ההשתלמות חלק ממשכורתם לצד ההפרשות הפנסיוניות, אולם גם עצמאים רבים עושים שימוש בקרן ההשתלמות כאפיק חיסכון מוצלח, ואף משתמשים בפלטפורמת ההשקעה בקרן ההשתלמות כתוכנית חיסכון לכל דבר, ומפקידים כספים נזילים מעבר לתקרה השנתית, תוך הנאה מהיתרונות הגדולים הקיימים בניהול כספים בקרנות השתלמות.
את הסכום הנצבר בקרן ניתן למשוך לאחר שש שנים, או לאחר 3 שנים אם העמית הינו בגיל פרישה. יחד עם זאת, ההמלצה הינה לשמור על הקרן ולהמשיך להפריש אליה כספים בכדי ליהנות מהפטור על הרווחים. בנוסף, בתנאים מסוימים ניתן למשוך קרן השתלמות צעירה על סמך קרן ותיקה יותר.
יתרון נוסף הגלום בקרנות ההשתלמות הוא מתן הלוואות בתנאים מעולים לכל מטרה.